Kontakt | Muničák

Opýtajte sa nás


Hladáte tovar ktorý sme mali v ponuke, avšak ho máme aktuálne vypredaný ? Môžete nám napísať, kedy ho budeme mať opäť doskladnený. Prípadne máte záujem o produkt, ktorý od daného výrobcu nevidíte v našej ponuke?

V prípade že odoberáme tovar vybranej značky môžeme ho doobjednať pri nasledujúcom doskladnovaní.

Máte vytvorenú objednávku cez náš eshop a neviete jej aktuálny stav? Informujte sa v tomto formulári. Budeme sa snažiť reagovať čím skôr  (najneskôr však do 24h.)

V prípade že tovar Vám nevyhovuje či už veľkosťou alebo iným parametrom. Máte možnosť odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14tich dní, na základe zákona 108/2000 z.Z. § 8 ods 1 a § 7

K vráteniu tovaru stačí vyplniť formulár na odstúpenie od zmluvy, priložiť ku nemu prílohy spomenuté vo formuláry a zaslať Slovenskou Poštou na našu poštovú adresu :         

Action Sports, s.r.o.
P.O.BOX 185
830 00 Bratislava 3

Ak ste tovar zakúpili cez eshop na dobierku, avšak máte možnosť ho vrátiť na našej predajni a ušetriť na poštovnom, môžete ho odovzdať aj tam. Vrátenie peňazí následne vykonáme na Váš bankový účet.     

V prípade objednávok uskutočnených formou rezervácie na predajni, doporučujeme osobnú návštevu predajni pre prípadnú výmenu tovaru.
Na tieto objednávky sa zákonom stanovené podmienky na vrátenie tovaru do 14 dní od prevzatia tovaru neuplatňujú. Táto výnimka je z dôvodu možnosti osobnej obhliadky a výberu tovaru priamo v predajni pred jeho kúpou. 

Nákup cez internet prináša popri nesporných výhodách aj určité nevýhody oproti nákupu v bežnom obchode. Aj napriek množstvu uvádzaných informácií nemáte možnosť si ponúkaný tovar prehliadnuť, prípadne sa môžete pomýliť v objednávke. Z uvedených dôvodov máte možnosť zrušiť objednávku. Musíte tak urobiť čím skôr, ešte pred samotným odoslaním zásielky. Najneskôr do 6 hodín od zadania objednávky.

S výnimkou rezervácie na predajniach v Bratislave a Košisiach, ktorú vieme zrušiť aj v priebehu jej čakania na vyzdvihnutie.

Výmena tovaru


Je jedno, aký dôvod na vrátenie máte: spoločnosť MUNICAK Vám vymení akýkoľvek produkt, a to až do 30-tich dní od jeho zakúpenia cez eshop.

Tovar Vám nesadol? Čakali ste niečo iné a je nakoniec predsa len väčší / menší ako ste predpokladali? Žiadny problém.

V prípade že máme skladom inú požadovanú veľkosť, farbu alebo typ produktu. My sa postaráme o to, aby bol zakúpený produkt vyzdvihnutý kuriérom priamo z Vašej adresy, pričom Vám zároveň doručí produkt ktorý ste si vybrali na výmenu.

Stačí vyplniť údaje vrátane čísla objednávky, názov produktu ktorý chcete vrátiť (nevyhovujúci produkt) a zadať produkto ktorý máte záujem (požadovaný produkt)

Číslo objednávky nájdete v potvrdzovaciom emaily, ktorý Vám prišiel automaticky po vytvorení objednávky. Dátum zakúpenia nájdete na pokladničnom doklade.

Tovar ktorý bol používaný alebo je rozbitý, nefunkčný, nekompletný alebo inak poškodený. V prípade textilu to platí aj pre produkty ktoré boli opraté. 

Objednali ste si tovar ktorý Vám bol veľký? Máme skladom aj o číslo menší typ? Stačí nám dať vedieť do formulára nižšie a zrealizujeme výmenu tovaru kuriérom.

Kuriér Vám doručí správnu veľkosť pričom mu stačí odovzdať pri preberaní zabalený vracaný nevyhovujúci produkt, tzv. exchange tovaru (z ruky do ruky)

Vy budete mať expresne správnu veľkosť doma, zvyčajne na druhý prac. deň, najneskôr však do pracovných 2 dní a nebude Vás to nič stáť, nakoľko náklady spojené s výmenou tovaru hradíme my. 

V prípade že produkt obsahoval ochranný obal, vysačku a iné ochranné balenia, poprosíme Vás ich pribaliť s vráteným produktom.

Reklamácie


Na predávaný tovar, pokiaľ nie je určené inak, je poskytovaná zákonná záručná doba 24 mesiacov. Dokladom o predaji je pokladničný blok,
ktorý slúži zároveň ako dodací a záručný list. Záručná doba začína plynúť v deň odovzdania tovaru zákazníkovi.

Reklamácia sa vzťahuje len na preukázateľné výrobné chyby spôsobené výrobcom, ktoré boli zistené ihneď po dodávke tovaru, alebo počas jeho používania

Nevzťahuje sa na chyby spôsobené užívateľom počas neodborného používania tovaru, opotrebovaní, zásahom užívateľa do tovaru /napr. neodborný servis, upgrade airsoftových vzduchoviek, atd

Po prevzatí tovaru si prezrite tovar a pokladničný blok, ktorý slúži ako dodací a záručný list. Ak zistíte pri prevzatí tovaru chyby, je vašou povinnosťou bezodkladne oznámiť nám zistené skutočnosti prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Pre skoré vybavenie vám odporúčame urobiť tak do 3 dní od prevzatia tovaru.

V prípade, ak zistíte akýkoľvek rozdiel medzi pokladničným blokom a skutočne dodaným tovarom (v druhu, v množstve alebo cene), alebo obdržíte so zásielkou nesprávne vyplnený pokladničný blok, či neobdržíte žiaden doklad o nákupe, v takom prípade nás informujte.

V prípade že sa na výrobku prejavili vady spôsobené výrobcom, vyplnte a vytlačte formulár k reklamácií z eshopu a reklamovaný tovar nám zašlite Slovenskou poštou na adresu : 

Action Sports, s.r.o.
P.O.BOX 185
830 00 Bratislava 3
mobil: +421 908 762 042
e-mail: municak@municak.eu

Pri posielaní balíka POZOR: Pre bezproblémové doručenie balíka prosím uvádzajte na balíky aj náš email a telefónne číslo, ktoré nájdete vyššie
Tovar neposielajte na dobierku, takýto balik nebude prevzatý a bude zákazníkovi vrátený späť na jeho adresu.

Prípadne odovzdajte na našich predajniach v Muničák Bratislava a Muničák Košice.

Reklamácie vybavujeme v pracovných dňoch prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Reklamačné konanie začína plynúť dňom prevzatia reklamovaného tovaru predávajúcim a končí dňom odoslania vybavenej reklamácie kupujúcemu.

Oprávnená reklamácia vrátane odstránenia chyby bude vybavená na naše náklady bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 kalendárnych dní odo dňa začatia reklamačného konania.

V prípade neoprávnenej reklamácie bude tovar vrátený späť kupujúcemu s príslušným stanoviskom.

Podali ste reklamáciu a neviete aký je jej stav ? Napíšte nám a my prezistíme aktuálny stav Vašej reklamácie.

Pochvaly a sťažnosti


Nie všade má možnosť sa zákazník vyjadriť k nákupu, prístupu zamestnancov prípadne k tovaru. Preto sme sa rozhodli dať priestor, vám zákazníkom.

Boli ste nespokojný? Dajte nám to vedieť, aby sme preskúmali prečo tomu bolo tak a skúsili to napraviť. Boli ste naopak nadmieru spokojný? 

Podeľte sa o svoju skúsenosť s Vašim nákupom alebo prístupom našich zamestnancov. Pre nás je to "zrkadlo" čo robíme dobre a naopak v čom sa musíme ešte zlepšiť.

Máte skúsenosti s produktom zakúpeným od nás? Podeľte sa o Vaše skúsenosti s nami, aby sme vedeli ktoré produkty sa osvedčili v praxi a ktoré naopak nie.

Stretli ste sa s výborným prístupom zamestnanca, prípadne vyriešením vašej objednávky, reklamácie? Podeľte sa o tom s nami. Radi počujeme keď sú naši
zákazníci spokojný a vieme že to robíme správne.

Taží Vás na srdci zlá skúsenosť s nami ? Dajte nám vedieť. Pre nás je to výborná príležitosť sa zlepšovať a dokázať Vám že s nami sa nakupovať oplatí.

Je produkt v praxi a v reálnych podmienkach kvalitný? Vydrží drsnejšie zaobchádzanie, prípadne splnil očakávania na 100 percent ? Napíšte nám o tom a 
získajte zľavu 5% na ďalší nákup. Pre nás sú to cenné informácie, pretože sa snažíme ponúkať kvalitné produkty v rôznych cenových kategóriach a nie je 
v našich možnostiach všetky vyskúšať. Preto budeme radi aj za vaše hodnotenia, recenzie.