THERMOPAD Jednorázový nalepovací chemický ohrievač na telo | Muničák
THERMOPAD jednorázový nalepovací chemický ohrievač na telo (TP78030)

THERMOPAD Jednorázový nalepovací chemický ohrievač na telo (TP78030)

Kód tovaru: 261462,05 1.90 €
THERMOPAD
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom ikonka skladom ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Jednorázový chemický ohrievač, ktorý Vám zabezpečí teplo v chladnom aj mrazivom počasí. Jeho jednoduché použitie je výhodou a umožní sa Vám zahriať sa kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí jednoducho otvoriť, nechať pôsobiť vzduch a už sa len zohriať.

Max. teplota: 63 °C
Priemerná teplota: 55 °C
Trvanie: až 12 hodín
Rozmery: 9,5 x 13 cm

Inštrukcie:
Vyberte ohrievač z vonkajšieho obalu a potom odstráňte fóliu na lepiacej strane a nalepte na časť oblečenia. Aby ohrievač dosiahol maximálnu teplotu, mal by byť ponechaný na vzduchu po dobu niekoľkých minút pred použitím.

Bezpečnostné upozornenie:
Nie je vhodné na použitie v lekárstve. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Nepoužívajte na opuchnutú, odretú, zapálenú, omrznutú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte počas spánku! Aby nedošlo k popáleniu, odstráňte ohrievač okamžite, ak teplo sa stáva nepríjemným. Vyhnite sa priamemu kontaktu s pokožkou. Ak sa počas alebo po použití vyskytnú niektoré z nasledujúcich komplikácií: kožné reakcie, pálenie, modriny, pľuzgiere alebo opuch, prestaňte ohrievače používať okamžite a vyhľadajte lekársku pomoc. Neprepichujte ani nerežte ohrievač! Ak sa obal ohrievača poškodí, je potrebné zabrániť kontaktu s očami alebo ústami!

Zloženie:
Železný prášok, soľ, aktívne uhlie, voda, vermikulit